B43544B5277M002
MFR.Part #
B43544B5277M002
JLCPCB Part #
C3722766
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 1.66A@100Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 42mm 450V ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS