B43544B2188M000
MFR.Part #
B43544B2188M000
JLCPCB Part #
C1610717
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1800uF 200V 3000hrs@105℃ 35mm 4.08A@100Hz 75mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS