B43544B2108M067
MFR.Part #
B43544B2108M067
JLCPCB Part #
C3722992
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.71A@100Hz 200V 3000hrs@105℃ 30mm 37mm ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS