B43544A9687M002
MFR.Part #
B43544A9687M002
JLCPCB Part #
C1611639
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 130mΩ 3.15A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 680uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS