B43544A9227M000
MFR.Part #
B43544A9227M000
JLCPCB Part #
C1604902
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.27A@100Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 390mΩ 400V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS