B43544A6277M000
MFR.Part #
B43544A6277M000
JLCPCB Part #
C1609057
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1.69A@100Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 460mΩ 500V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS