B43541B7127M000
MFR.Part #
B43541B7127M000
JLCPCB Part #
C1609781
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1.13A@100Hz 1.75Ω 10mm 120uF 30mm 5000hrs@85℃ 550V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS