B43540B2108M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43540B2108M000
JLCPCB Part #
C3724883
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 1000uF 10mm 200V 3.69A@100Hz 30mm 42mm 85mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS