B43520B9687M000
MFR.Part #
B43520B9687M000
JLCPCB Part #
C6747813
Package
Plugin,D40xL54mm
Description
-40℃~+85℃ 3.68A@100Hz 400V 40mm 5000hrs@85℃ 54mm 680uF 95mΩ@100Hz ±20% Plugin,D40xL54mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS