B43520B9108M000
MFR.Part #
B43520B9108M000
JLCPCB Part #
C5113293
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 400V 40mm 5000hrs@85℃ 64mm 65mΩ@100Hz ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS