B43513A4278M000
MFR.Part #
B43513A4278M000
JLCPCB Part #
C1614079
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10mm 2700uF 350V 40mΩ 45mm 9.48A@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS