B43511A5827M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43511A5827M000
JLCPCB Part #
C6130440
Package
Plugin,D40xL72mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 190mΩ@100Hz 22.5mm 4.6A@100Hz 40mm 450V 72mm 820uF ±20% Plugin,D40xL72mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS