B43509C2827M000
MFR.Part #
B43509C2827M000
JLCPCB Part #
C3724416
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.73A@100Hz 10mm 200V 230mΩ 3000hrs@105℃ 30mm 32mm 820uF ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS