B43509B2158M000
MFR.Part #
B43509B2158M000
JLCPCB Part #
C1610085
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 200V 3000hrs@105℃ 35mm 37mm 95mΩ@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS