B43509A9157M000
MFR.Part #
B43509A9157M000
JLCPCB Part #
C3721898
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 400V 42mm 900mA@100Hz ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS