B43508G2687M000
MFR.Part #
B43508G2687M000
JLCPCB Part #
C1581879
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.61A@100Hz 10mm 170mΩ@100Hz 250V 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS