B43508G2477M
MFR.Part #
B43508G2477M
JLCPCB Part #
C1605509
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
250V 25mm 30mm 470uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS