B43508E2397M000
MFR.Part #
B43508E2397M000
JLCPCB Part #
C1603668
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.32A@100Hz 10mm 22mm 250V 3000hrs@105℃ 35mm 390uF 400mΩ ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS