B43508E2228M7
MFR.Part #
B43508E2228M7
JLCPCB Part #
C1647040
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
2200uF 250V 35mm 55mm ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS