B43508D5227M7
MFR.Part #
B43508D5227M7
JLCPCB Part #
C1613293
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
220uF 25mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS