B43508C5277M62
MFR.Part #
B43508C5277M62
JLCPCB Part #
C1614170
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
270uF 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS