B43508C2128M62
MFR.Part #
B43508C2128M62
JLCPCB Part #
C1610691
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
1200uF 200V 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS