B43508B9157M7
MFR.Part #
B43508B9157M7
JLCPCB Part #
C1626287
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
150uF 25mm 25mm 400V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS