B43508B5477M82
MFR.Part #
B43508B5477M82
JLCPCB Part #
C1614430
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
35mm 40mm 450V 470uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS