B43508B5477M67
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43508B5477M67
JLCPCB Part #
C1614012
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
35mm 40mm 450V 470uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS