B43508B5477M060
MFR.Part #
B43508B5477M060
JLCPCB Part #
C1614024
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.85A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 370mΩ 40mm 450V 470uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS