B43508B5397M82
MFR.Part #
B43508B5397M82
JLCPCB Part #
C1613124
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
35mm 35mm 390uF 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS