B43508B5157M62
MFR.Part #
B43508B5157M62
JLCPCB Part #
C1607521
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
150uF 25mm 30mm 450V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS