B43508B5157M000
MFR.Part #
B43508B5157M000
JLCPCB Part #
C1581857
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 150uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 820mΩ@100Hz 860mA@100Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS