B43508B5107M062
MFR.Part #
B43508B5107M062
JLCPCB Part #
C1603430
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.73Ω 100uF 10mm 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V 670mA@100Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS