B43508B2567M80
MFR.Part #
B43508B2567M80
JLCPCB Part #
C1605872
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
200V 25mm 30mm 560uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS