B43508B2477M002
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43508B2477M002
JLCPCB Part #
C1606942
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.35A@100Hz 10mm 200V 250mΩ@100Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS