B43508B2158M87
MFR.Part #
B43508B2158M87
JLCPCB Part #
C1614172
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
1500uF 200V 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS