B43508B2128M82
MFR.Part #
B43508B2128M82
JLCPCB Part #
C1650970
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
1200uF 200V 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS