B43508A9827M080
MFR.Part #
B43508A9827M080
JLCPCB Part #
C1613498
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.33A@100Hz 210mΩ 3000hrs@105℃ 35mm 400V 50mm 820uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS