B43508A5277M067
MFR.Part #
B43508A5277M067
JLCPCB Part #
C1610080
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3A@100Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 450V 50mm 640mΩ ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS