B43508A2278M62
MFR.Part #
B43508A2278M62
JLCPCB Part #
C1612676
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
200V 2700uF 35mm 55mm ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS