B43508A2188M60
MFR.Part #
B43508A2188M60
JLCPCB Part #
C1610037
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
1800uF 200V 30mm 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS