B43505C9227M80
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43505C9227M80
JLCPCB Part #
C1611727
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
220uF 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS