B43505C9157M000
MFR.Part #
B43505C9157M000
JLCPCB Part #
C3721891
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 150uF 30mm 30mm 400V 5000hrs@105℃ 590mΩ@100Hz 940mA@100Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS