B43505C2337M80
MFR.Part #
B43505C2337M80
JLCPCB Part #
C1605428
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
250V 30mm 30mm 330uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS