B43505A2108M87
MFR.Part #
B43505A2108M87
JLCPCB Part #
C1498857
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
1000uF 250V 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS