B43504G2108M7
MFR.Part #
B43504G2108M7
JLCPCB Part #
C1606807
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
1000uF 200V 25mm 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS