B43504F2477M60
MFR.Part #
B43504F2477M60
JLCPCB Part #
C1606789
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
200V 25mm 30mm 470uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS