B43504F2477M000
MFR.Part #
B43504F2477M000
JLCPCB Part #
C6128846
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@100Hz 10mm 200V 25mm 270mΩ@100Hz 3000hrs@105℃ 30mm 470uF ±20% Plugin,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS