B43504E2687M62
MFR.Part #
B43504E2687M62
JLCPCB Part #
C1607432
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
200V 25mm 40mm 680uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS