B43504D9227M62
MFR.Part #
B43504D9227M62
JLCPCB Part #
C1609805
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
220uF 25mm 35mm 400V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS