B43504C5157M000
MFR.Part #
B43504C5157M000
JLCPCB Part #
C1587902
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.07Ω 10mm 150uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 920mA@100Hz ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS