B43504C2687M82
MFR.Part #
B43504C2687M82
JLCPCB Part #
C1609436
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
250V 30mm 35mm 680uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS