B43504C2128M62
MFR.Part #
B43504C2128M62
JLCPCB Part #
C1612424
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
1200uF 250V 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS